ГрейнКорп вже понад 100 років співпрацює з австралійськими виробниками сільськогосподарської продукції, забезпечуючи їх провідними інноваціями в галузі, товарами та послугами, щоб збільшити прибутки виробників.

Наша команда професіоналів прагне надати вам набагато більше, ніж просто конкурентну пропозицію. Ми можемо допомогти вам вчасно отримати інформацію про світовий ринок, конкурентні ціни на зерно та широкий спектр рішень щодо маркетингу зерна.
Ми продовжуємо тісно співпрацювати з виробниками сільськогосподарської продукціі по всій Австралії, Канаді, Великобританії, а тепер й Україні, щоб бути їх пріоритетним покупцем і стати їх надійним партнером по бізнесу.

Досвід постачання для фермерів, яким ми пишаємось

ГрейнКорп прагне задавати напрямок для галузі та максимізувати прибуток фермерів. За останні п'ять років ми впровадили низку інновацій, орієнтованих на фермерів, зокрема:

GrainsConnect Canada

Найбільш ефективна мережа постачання в Канаді

Стратегічне спільне підприємство GrainsConnect Canada забезпечує розвинену незалежну мережу постачання в Північній Америці, що дозволяє нашій торговій команді надавати виробникам зерна Західної Канади більший вибір, більшу конкуренцію та більш оптимальну ціну за їх зерно. Використовуючи принципово нову модель ланцюга поставок, ми сполучаємо західно-канадських виробників із світовими ринками через перші в регіоні ультрасучасні технології облаштування на елеваторах 134-вагонних  залізничних шляхів,розташованих навколо силосів,  що надає можливість завантаження вагонів менш ніж за 14 годин.

Читати далі >>

ГрейнКорп CropConnect

Новий онлайн-магазин готівкових продажів - майбутнє маркетингу зерна в  руках виробників зерна.

CropConnect - це онлайн-ринок, який дає фермерам новий рівень контролю та зручності для продажу свого зерна. CropConnect сприяє продажам між виробниками та покупцями зерна з новим рівнем гнучкості, бачення ринку та прозорості.

CropConnect об'єднує виробників та покупців за допомогою інтуїтивного та зручного інтерфейсу з підтримкою мобільних пристроїв, що полегшує доступ до внутрішніх та експортних можливостей у будь-який час і в будь-якому місці.

Читати далі >>

ГрейнКорп Croptimiser

Простий спосіб оптимізувати якість вашого зерна.

ГрейнКорп Croptimiser надає австралійським виробникам можливість оптимізувати якість зерна при зберіганні, щоб вони могли максимально збільшити свій прибуток.

Читати далі >>